Серія «Scandi»

Серія «Scandi» представляє собою шведський стиль, який визначається комфортом, природністю та затишком. Ці модульні каркасні будинки з дерева мають прості, але елегантні форми, які доповнюються натуральними матеріалами та відтінками, що нагадують природу. Вони забезпечують затишну атмосферу і створюють гармонію з навколишнім середовищем. Серія «Scandi» приверне увагу тих, хто цінує простоту, натуральність та мінімалізм у дизайні свого будинку.

  Проект «Scandi»
  Натуральні матеріали, велике панорамне скління. Для тих, хто хоче бути ближчим до природи.

  Силовий каркас

  Каркас стін і даху з сухої струганої дошки 150×50 мм. Камерна сушка. Дерево оброблене вогне- та біозахистом.

  Внутрішнє оздоблення

  Імітація бруса, дерев’яна вагонка, гіпсокартон під фарбування або комбіноване.

  Підлога

  Зовні OSB з бітумною гідроізоляцією, контр-обрешітка 20×40 мм, супердифузійна мембрана, каркас з утепленням мінеральною ватою 200 мм, обрешітка із бруса 50×50 мм, гідроізоляційна плівка, OSB 22 мм з середини.

  Двері

  Вхідні двері з п’ятикамерного профілю Вікналенд із зовнішньою ламінацією та двокамерного склопакету з тонуванням. Міжкімнатні двері з фурнітурою та ручками.

  Вікна

  Вікна з п’ятикамерної профільної системи Вікналенд із зовнішньою ламінацією та двокамерного склопакету з тонуванням. Фурнітура австрійська — Мако.

  Електропроводка

  Автоматика в електрощиті, світильники, розетки, вимикачі виробник шнайдер. Електопроводка мідний кабель ВВНГ монолітний січення 3×2.5 мм і 3×1.5 мм.

  Зовнішнє оздоблення

  Імітація бруса, металопрофіль, клік фальц, планкен, фарбована суха дошка або комбіноване.

  Покрівля

  Покрівля з металопрофілю ПК-20, Пк-30, металочерепиці або бітумної черепиці.

  Утеплення

  Утеплення стін мінеральною ватою 150 мм, утеплення підлоги та стелі мінеральною ватою 200 мм. Зовні супердифузійна мембрана, всередині пароізоляція.

  Відео
  Фотографії
  Меню