Серія «Nordi»

Серія «Nordi» відображає естетику та функціональність сучасного скандинавського дизайну. Ці будинки привертають увагу своєю мінімалістичною елегантністю та використанням природних матеріалів. Вони пропонують просторі та світлі інтер’єри, що сприяють гармонійному життю та релаксації. Серія «Nordi» практична та функціональна, з акцентом на ефективне використання простору та мінімальністю декору. Вона ідеально підходить для тих, хто цінує простоту та функціональність у дизайні.

  Проект «Nordi»
  Натуральні матеріали, велике панорамне скління. Для тих, хто хоче бути ближчим до природи.

  Силовий каркас

  Каркас стін і даху з сухої струганої дошки 150×50 мм. Камерна сушка. Дерево оброблене вогне- та біозахистом.

  Внутрішнє оздоблення

  Імітація бруса, дерев’яна вагонка, гіпсокартон під фарбування або комбіноване.

  Підлога

  Зовні OSB з бітумною гідроізоляцією, контр-обрешітка 20×40 мм, супердифузійна мембрана, каркас з утепленням мінеральною ватою 200 мм, обрешітка із бруса 50×50 мм, гідроізоляційна плівка, OSB 22 мм з середини.

  Двері

  Вхідні двері з п’ятикамерного профілю Вікналенд із зовнішньою ламінацією та двокамерного склопакету з тонуванням. Міжкімнатні двері з фурнітурою та ручками.

  Вікна

  Вікна з п’ятикамерної профільної системи Вікналенд із зовнішньою ламінацією та двокамерного склопакету з тонуванням. Фурнітура австрійська — Мако.

  Електропроводка

  Автоматика в електрощиті, світильники, розетки, вимикачі виробник шнайдер. Електопроводка мідний кабель ВВНГ монолітний січення 3×2.5 мм і 3×1.5 мм.

  Зовнішнє оздоблення

  Імітація бруса, металопрофіль, клік фальц, планкен, фарбована суха дошка або комбіноване.

  Покрівля

  Покрівля з металопрофілю ПК-20, Пк-30, металочерепиці або бітумної черепиці.

  Утеплення

  Утеплення стін мінеральною ватою 150 мм, утеплення підлоги та стелі мінеральною ватою 200 мм. Зовні супердифузійна мембрана, всередині пароізоляція.

  Відео
  Фотографії
  EcoModule - Модульні будинки
  Меню