Eco Module модульні будинки

Технології будівництва каркасних будинків

Процес будівництва дерев’яних каркасних будинків може варіюватися в залежності від технології зведення, країни, регіону або навіть будівельної компанії, яка будує будинок. Проте, основні етапи згідно технології будівництва каркасних будинків наступні:

  1. Планування: визначення розміру будинку, обсягу робіт, вибір місця для будівництва, отримання дозволів на будівництво.
  2. Проектування: створення дизайну будинку, побудова креслень та схем, визначення необхідних матеріалів та інструментів.
  3. Підготовка: замовлення матеріалів, підготовка будівельного майданчика, підготовка інструментів та обладнання.
  4. Монтаж каркасу: побудова каркасу за допомогою дерев’яних брусків та балок, установка стін, перекриттів та даху.
  5. Зовнішні та внутрішні роботи: установка вікон та дверей, обробка фасаду, проведення електрики та водопроводу, внутрішнє оздоблення.
  6. Завершення будівництва: остаточна перевірка будівлі, отримання дозволу на заселення, налаштування систем опалення та кондиціонування повітря.

Важливо також враховувати будівельні норми та правила, щоб забезпечити безпеку та стійкість будинку.

На противагу будівництва каркасного будинку з деревини зразу на ділянці, існують інші більш сучасні технології будівництва, де будівництво будинку, або його частин відбувається в цеху заводським способом, що усуває брак, скорочує час будівництва та збільшує термін експлуатації будинку.

Наприклад в каркасно-щитовій технології будівництва житла передбачає виготовлення всіх елементів конструкції безпосередньо в цеху (окремо стіни, перестінки, перекриття, дах, підлога). На ділянку для будівництва доставляються готові стіни, міжповерхове покриття та дах та збираються в будинок. А модульні дерев’яні будинки майже повністю будуються на заводі за 1-2 місяці, доставляються на ділянку окремими модулями і встановлюються (з’єднуються) за 1-2 дні.

Попередня стаття
Конструкція каркасних будинків
Наступна стаття
Модульні каркасні будинки

Копанія ЕкоМодуль не тільки будує якісні будинки, а ще активно веде сторінки в соц. мережах. Переходьте та підписуйтеся на наші соцмережі в шапці сайту.

Проєкти EcoModule

Пропонуємо вам переглянути деякі проєкти модульних будинків

Меню