Eco Module модульні будинки

Етапи будування модульних будинків

Етапи побудови модульного каркасного будинку з дерева, складається з наступних етапів:
 1. Планування: визначення розміру будинку, обсягу робіт.
 2. Проектування: створення дизайну будинку, побудова креслень та схем, визначення необхідних матеріалів та інструментів.
 3. Підготовка: замовлення матеріалів, підготовка будівельного майданчика, підготовка інструментів та обладнання.
 4. Виготовлення модулів: на цьому етапі виробляються основні конструкції будинку, такі як стіни, перегородки, підлога та дах.
  1. Побудова міцного  дерев’яного каркасу згідно проєкту:
   • Побудова підлоги. Вкладання  волого- і вітрозахисту, пароізоляції, утеплювача — екологічно чиста мінеральна або базальтова вата 200 мм.
   • Побудова зовнішніх частин стін і перегородок з OSB. Починається формуватися пиріг стіни: в стіни укладається утеплювач екологічно чиста мінеральна або базальтова вата 150 мм, волого- і вітрозахист.
   • Побудова даху. Вкладання  волого- і вітрозахисту, пароізоляції, утеплювача — екологічно чиста мінеральна або базальтова вата 200 мм.
   • Установка вікон та дверей.
  2. Монтаж електропроводки.
  3. Монтаж труб.
  4. Зашивання стін OSB з середини модуля і укладання пароізоляції
  5. Чистова обробка стін.
  6. Встановлення натяжної стелі.
  7. Монтаж вимикачів, розеток, дверей, вікон.
 5. Підготовчі роботи на ділянці: цей етап включає підготовку майданчика для будівництва, зведення фундаменту та встановлення основи будинку.
 6. Транспортування та монтаж: модулі транспортуються до майданчика будівництва та монтується на підготовлену основу за допомогою крана. 
 7. Обробка з’єднань та ізоляція: після того, як модулі були з’єднані, необхідно обробити з’єднання за допомогою спеціальних матеріалів, щоб забезпечити їх міцність та герметичність. Також важливо додатково ізолювати будинок для підвищення енергоефективності та зниження витрат на опалення.
 8. Внутрішні роботи: після того, як модульний будинок був зібраний, можна приступати до внутрішніх робіт, якщо вони не буди зроблені раніше, таких як укладання підлоги, обробка стін та інші.
 9. Зовнішні роботи: останнім етапом будівництва є зовнішні роботи, такі як встановлення фасаду та тераси, декоративних елементів, укладання тротуарної плитки, облаштування площадки, доріжок.
Попередня стаття
Модульні каркасні будинки
Наступна стаття
Базова комплектація модульних будинків EcoModule

Копанія ЕкоМодуль не тільки будує якісні будинки, а ще активно веде сторінки в соц. мережах. Переходьте та підписуйтеся на наші соцмережі в шапці сайту.

Проєкти EcoModule

Пропонуємо вам переглянути деякі проєкти модульних будинків

Меню